Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Take Me HomeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
A hot roofRated ★ 4.0