Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
MulanRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5