Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5