Movies
Ratings
963
Inside the Mind of a DogRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- Christmas CarolRated ★ 2.5
 
No Other ChoiceRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- VirusRated ★ 4.0
 
Wall to WallRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Rescued by RubyRated ★ 3.5
Ms. ApocalypseRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 3.5