Titles you rated
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0