Series
Ratings
34
Voice season1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0- Mystery FreshmanRated ★ 1.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0