Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Bride WarsRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5