Series
Ratings
278
Arthdal ChroniclesRated ★ 0.5
Legal HighRated ★ 0.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 0.5
The Good ThievesRated ★ 0.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 0.5
Man Who Dies to LiveRated ★ 0.5
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
My Father is StrangeRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- New my fair PrincessRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5