Titles you rated
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 괴도 야마네코Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0