Movies
Ratings
711
FrankensteinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
HereticRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hello, My Name Is DorisRated ★ 0.5
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5