Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 1.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0