Titles you rated
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- 쿵야쿵야Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.5- We Are PreCureRated ★ 3.0
- Origami WarriorsRated ★ 3.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- Humanoid Monster BemRated ★ 3.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0- Squid Girl!Rated ★ 3.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 4.0
- The Story of SaiunkokuRated ★ 4.0
- Revbahaf Kingdom Rebuilding StoryRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.0