Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0