Movies
Ratings
524
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5