Series
Ratings
81- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Moorim SchoolRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0