Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0