Movies
Ratings
183
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 0.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0