Series
Ratings
25
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Delicious GuysRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0