Series
Ratings
79
Love for Ten: Generation of YouthRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 5.0
He is BeautifulRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 4.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0