Series
Ratings
50
SomebodyRated ★ 1.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 2.0
Black SummerRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
A Model FamilyRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 2.0