Movies
Ratings
14
A Melody to RememberRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0