Movies
Ratings
41
Decision to LeaveRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
ProphecyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
My Pretend GirlfriendRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0