Series
Ratings
62
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Miss RipleyRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 1.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 4.0
The King's FaceRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0