Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
ZooRated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 2.0
The ImperfectsRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 5.0
60 Days InRated ★ 2.0
60 Days InRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- CastlevaniaRated ★ 2.0
CastlevaniaRated ★ 2.5
Lost in SpaceRated ★ 2.0