Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5