Movies
Ratings
223
ArrivalRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5