Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5