Titles you rated
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0- 코미디 리벤지Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Monsters Inside: The 24 Faces of Billy MilliganRated ★ 2.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0