Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
King of PrismRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
RinguRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
CreepyRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
Someone's GazeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0