Titles you rated
Escape PlanRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5