Series
Ratings
47
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5