Movies
Ratings
195
UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The FugitiveRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SpyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
GeniusRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
FocusRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5