Movies
Ratings
811
SweetheartRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 3.5- KyouhugekijyouRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.5
DumboRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 3.5- Ghost StoriesRated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
SatanicRated ★ 2.5
Earthquake BirdRated ★ 3.5