Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 5.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0