Movies
Ratings
937
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Cold PursuitRated ★ 2.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.5
Cars 3Rated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 3.0
Death WishRated ★ 3.0
American AssassinRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5