Movies
Ratings
969
AnoraRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Quiz LadyRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.0
AlphavilleRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 1.5