Titles you rated
Let Me InRated ★ 3.0
CannibalRated ★ 3.5- Dempseyroll confessionsRated ★ 3.5
We Will Be OkRated ★ 1.5
Holy MotorsRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
TagRated ★ 2.0
FrankRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0