Titles you rated
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 3.0
ControllerRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 1.0
Police StoryRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 1.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 2.0