Movies
Ratings
1124
JulesRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 4.0
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
The BikeridersRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.5