Movies
Ratings
362
Days of Being WildRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0