Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 2.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 2.0