Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.5