Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FameRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0