Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Blind DateRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0