Series
Ratings
14
HouseRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0