Movies
Ratings
1044
Lords of DogtownRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
You AgainRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Martian ChildRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0