Titles you rated
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.5
GezanmeshiRated ★ 3.5- 니돈내산 독박투어Rated ★ 4.5
Interior ChinatownRated ★ 4.5
Join My TableRated ★ 2.0
Tasogare YusakuRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5- The Road to Red Restaurant 2021 SpecialRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Izakaya ShinkansenRated ★ 4.0
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 5.0
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0
Evening Drink StyleRated ★ 4.0- 나홀로 캠핑Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
The Sandman Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0