Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0