Titles you rated
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 2.5
And While We Were HereRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Some Kind of WonderfulRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5