Titles you rated
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0